Żyj w zgodzie z naturą na dłoni

Ekskluzywne, naturalne zegarki z drewna to trend, który doceniają koneserzy piękna, jakości, niepowtarzalności i… własnego czasu. Ten niebanalny dodatek to nie tylko oryginalny element stylizacji, ale również doskonały symbol filozofii spod znaku slow life.

Drewniane zegarki Giacomo Design są kwintesencją tego wszystkiego, czego szuka we współczesnym świecie świadomy siebie i własnych potrzeb człowiek. Stanowią niezwykle stylową odpowiedź na tęsknotę za naturą, najwyższą jakością oraz przesycenie masowością i brak indywidualizmu. Ich niezwyczajny design zachęca do kontemplowania tego, co piękne i jedyne w swoim rodzaju, ręczne wykonanie podkreśla sztukę „uważnego życia”, a funkcja odmierzania czasu pomaga odnaleźć swój rytm i przemierzać rzeczywistość we własnym tempie, zgodnie z popularną obecnie filozofią slow life i świadomym przeżywaniem swojego czasu.

Fot. Ręcznie wykonane, męskie i damskie zegarki drewniane marki Giacomo Design.

Niezwykłe czasomierze inspirowane naturą

Zegarek z klonu, akacji, dębu, orzecha, a może z hebanu, drzewa różowego czy sandałowego? Możliwości są nieograniczone, bo natura daje projektantom ogromny wybór materiałów i wiele inspiracji. Zegarki Giacomo Design wykonywane są z jednego lub kilku rodzajów drewna, aby w jednym modelu zestawić na przykład różne kolory czy faktury. Drewniana jest zarówno koperta, jak i paski lub bransoleta , co czyni taki zegarek niezwykle lekkim i oryginalnym oraz – co najważniejsze – niepowtarzalnym dodatkiem. Dzięki właściwościom drewna i jego rysunkowi naturalnej faktury, nie ma dwóch takich samych modeli.

Indywidualny grawerunek na życzenie

Ten jedyny w swoim rodzaju zegarek Giacomo Design można uczynić „jeszcze bardziej swoim”, decydując się na grawer według własnego pomysłu. Ważna data, myśl, cytat, symbol… lub na przykład dedykacja, jeśli zegarek jest prezentem dla kogoś, dodają tym niesamowitym przedmiotom dodatkowej – emocjonalnej wartości, przypominając o tym, co w życiu najważniejsze.

Czas na życie – czas na styl!

Zegarki Giacomo Design to bardzo stylowy sposób na dobrze zbalansowane zarządzanie sobą w czasie. Zgodne z trendem slow life, na wszystko jest przecież odpowiedni moment, a na rzeczy piękne i przyjemne warto być szczególne otwartym…

Fot. Styl sam w sobie – zegarek Giacomo Design Bellezza Semplice, unikatowa kombinacja dwóch rodzajów drewna – hebanu i zebrano, wyposażona w doskonały, japoński mechanizm kwarcowy.

Fot. Model, obok którego nie da się przejść obojętnie – zegarek Giacomo Design Forza di Pietra, stworzony z drewna akacjowego, unikatowy między innymi dzięki swojej niezwykłej tarczy, wykonanej z naturalnego kamienia o rysunku dającym sugestywne wrażenie efektu 3D.

Fot. Zegarki Giacomo Design Calendario Esteso wykonane z drewna sandałowego, z dodatkowymi funkcjami ustawiania daty. Doskonały dodatek zarówno do casualowych stylizacji, jak i nieco bardziej oficjalnego outfitu

Poznaj inne modele i wybierz swój ulubiony zegarek z drewna www.giacomo-design.com/pl/13-zegarki-drewniane

Follow us on: