Włosy clip in – dlaczego warto w nie zainwestować?

Doczepiane włosy clip in to jedna z metod przedłużania i zagęszczania naturalnych pasm. Jest o metoda nieinwazyjna, niewymagająca zgrzewania z naturalnymi pasmami. Może być stosowana jedynie okazjonalnie, co pozwala na wyjątkowe metamorfozy. Dobrej jakości włosy clip in to inwestycja na wiele dni. Oto powody, dla których warto je wybrać.

Doczepiane włosy to sposób na efektowne metamorfozy włosowe

Przedłużanie i zagęszczanie różnymi sposobami pozwala szybko odmienić wygląd włosów, które mogą być z natury rzadkie lub zniszczone. Włosy clip in pozwalają nie tylko na natychmiastowe uzyskanie bujnej i długiej fryzury. Dzięki temu, że są one mocowane za pomocą klipsów, nie łączone na stałe z pasmami, równie dobrze można powrócić do krótkiej stylizacji. Daje to więc niesamowite możliwości zabawy swoim wizerunkiem. Dzięki posiadaniu w swojej kolekcji akcesoriów włosowych doczepianych pasm clip in można dosłownie codziennie przeistaczać się w kogoś innego.

Włosy clip in zagęszczą warkocze i upięcia

Kolejną zaletą takich doczepianych włosów jest to, że można ich użyć okazjonalnie, aby uzyskać pełniejszą fryzurę. Dopinane pasma pozwolą wyczarować z każdych włosów grube i skomplikowane warkocze, a także fantazyjne ujęcia. W przypadku tych ostatnich pomogą zwłaszcza wtedy, kiedy naturalne włosy są za krótkie, aby wykonać z nich wymarzoną fryzurę. Doczepiane włosy clip in wykorzystywane są do splotów i koków przez osoby zajmujące się fryzjerstwem artystycznym. Sięgają po nie także osoby, których pasją jest cosplay, czyli odtwarzanie wyglądu postaci z filmów, gier, kreskówek. Zobaczyć można filmiki pokazujące, jak zrobić chociażby warkocz Roszpunki czy Elzy z użyciem doczepianych pasm. Jest więc to sposób nie tylko na efektowną fryzurę na wesele lub studniówkę, ale i na zlot fanów.

Doczepiane włosy clip in to inwestycja na lata

Powodem, dla którego warto wybrać właśnie tego typu doczepiane pasma, jest to, że można z nich korzystać latami. Przedłużanie włosów na mikroringi czy też za pomocą keratynowego zgrzewania jest bardzo trwałe, jednak przychodzi zawsze czas, gdy trzeba nowe pasm obciąć, gdy naturalne włosy odrosną na tyle, że łączenia są widoczne. Natomiast doczepiane włosy clip in po prostu wpina się we właściwe miejsce, za każdym razem na nowo. Można również przechowywać je i wykorzystać po dłuższej przerwie. Właściwie oczyszczone, rozczesane, trzymane w bezpiecznym miejscu będą wyglądały równie pięknie przez lata.

Można przypinać włosy clip in w domu

Kolejna zaleta tego rodzaju doczepianych włosów wiąże się ze wszystkimi innymi. Odrobina wprawy, pomoc kogoś doświadczonego lub obejrzenie tutoriali pomogą używać ich bez pomocy fryzjera. To oznacza, że nie trzeba za każdym razem płacić za wizytę w salonie i powierzać swojego wyglądu wyobraźni i zdolnościom kogoś innego. Włosy clip in to znakomite rozwiązanie dla dziewczyn i kobiet, które lubią kreować fryzury samodzielnie – bez względu na to, czy uwielbiają eksperymenty i nowości, czy trzymają się cały czas tej samej, ulubionej i wypróbowanej stylizacji. Używanie doczepianych pasm jest łatwe i nie potrzeba do tego żadnych profesjonalnych środków.

Włosy clip in pozwalają „przymierzyć” wymarzoną fryzurę

Bardzo często włosowe cele, które sobie wyznaczamy, tak naprawdę nie odpowiadają naszym zwyczajom i stylowi życia. Czasem nie harmonizują z sylwetką, a czasem po prostu zmieniamy zdanie, żal jednak zniweczyć kilka miesięcy wysiłków. Doczepiane włosy clip in od remy-hair.pl to możliwość „przymiarki” dłuższej fryzury. Jeżeli od lat nosimy swoje pasma maksymalnie do łopatek, a teraz zamarzyły nam się do pasa, to warto taki test zrobić. Doczepiane pasma można ponosić przez jakiś czas, aby sprawdzić, czy nie będą nam przeszkadzały. Można w ten sposób sprawdzić, czy naprawdę dobrze wyglądamy w wymarzonej długości, a także, czy jest ona dla nas wygodna. Można sprawdzić, czy mamy pomysły i czas na stylizację długich włosów, czy nie zaczepiamy nimi o wszystko, czy nie przeszkadzają w czasie upałów albo podczas ważnych dla nas codziennych aktywności. A także – jak w nowym wydaniu podobam się otoczeniu.

Follow us on: