Sukienka na studniówkę do 300 złotych

Ile przeciętna dziewczyna wydaje na zakup sukienki studniówkowej? W jakiej kwocie można się zmieścić, aby zakupić całkiem ładną i przyzwoicie wykonaną sukienkę? Czy zawsze musi to być wysoki wydatek, rzędu powyżej 500 złotych, a czasami i 1000? jeśli dokładnie podliczymy wszystkie koszta, związane z przygotowaniem nastolatki do balu maturalnego, to może powstać z tego całkiem duża suma pieniędzy. Stanowi ona duże obciążenie dla niejednego domowego budżetu. Cena butów, torebki, sukienki na studniówkę, a do tego fryzjera i makijażystki. Dodać również należy składkę na zorganizowanie balu wraz z jedzeniem. W opcji exclusive, można się liczyć z wydatkiem rzędu nawet 1500 do 2000 złotych. Na szczęście istnieją sposoby na to, aby studniówka była tańsza i zapewniała równie wysoki komfort i dobre samopoczucie biorącej w niej udział dziewczynie. To co najważniejsze dla przyszłej maturzystki, to oczywiście sukienka na bal studniówkowy. W tym artykule dowiesz się tego, czy można ją kupić taniej i w lepszej cenie, niż oferują to klasyczne butiki w centrach handlowych.

Tania sukienka na studniówkę nie znaczy brzydka

Pierwszym problemem młodej dziewczyny, może być zrozumienie skąd wynikają wysokie ceny sukienek, sprzedawanych w butikach i sklepach stacjonarnych. Wiele młodych osób zupełnie błędnie odczytuje je jako synonim wysokiej jakości produktu, który nabywają w cenie kilkuset złotych. Nie jest to do końca zgodne z prawdą. Aby zrozumieć lepiej te koszta, należy mieć pewne pojęcie o tym, jak działa handel i marketing. Koszt produkcji sukienek studniówkowych jest najczęściej do siebie podobny. Różnice w ostatecznych cenach wynikają za to z kosztów i marży, jakie nakładają sklepy i pośrednicy. Wysokie koszta prowadzenia sklepów stacjonarnych zmuszają do tego, aby produkty były w nich sprzedawane 2 do 3 razy drożej, niż odbywa się to w internecie. Nie oznacza to, że jakość tych produktów jest niższa. Często jest nawet zupełnie odwrotnie. Właściciele sklepów internetowych z modą damską, mają znacznie wiele pole manewru i mogą samodzielnie wybierać dostawców swoich produktów. Do wyboru mają firmy z całego świata i przed zakontraktowaniem większych dostaw, otrzymują możliwość sprawdzenia jakości produktów. W razie jakichkolwiek problemów, mogą rozwiązać współpracę z wybranym dostawcą i poszukać dla siebie nowego. Sieci odzieżowe takich możliwości nie mają, ponieważ łączą je z producentami wieloletnie i wielomilionowe kontrakty. Dlatego też klientki, chcące znaleźć ładne i tańsze sukienki studniówkowe, znacznie częściej wybierają sklepy internetowe. Oferują one im niezależność w tworzeniu asortymentu, a także znacząco niższe ceny.

Szukamy sukienki na studniówkę w granicach 300 złotych

W sklepach stacjonarnych bardzo trudno będzie znaleźć taką sukienkę. Ceny przyzwoitych sukienek studniówkowych rozpoczynają się tam od kwoty 500 złotych wzwyż. Natomiast korzystając z ofert sklepów online, mamy znacznie większe pole wyboru. Bez trudu znajdziemy w nich sukienki na studniówkę w cenie 200 złotych wzwyż. Można powiedzieć że za 300 złotych uda nam się kupić naprawdę przyzwoicie wyglądającą sukienek, która nie tylko doda piękna, ale będzie również obiektem zazdrości koleżanek. Jakie modele sukienek mamy w tej cenie?

Długa czerwona sukienka na studniówkę

Nie ulega wątpliwości, że kolor czerwony jednoznacznie kojarzy się z kobiecością. Ubranie takiej sukni na swoją studniówkę to bardzo dobra decyzja, której nie trzeba się obawiać. Świadczy ona o odwadze i odpowiedzialności dziewczyny, a także podkreśla jej dobry styl i smak. Dziewczęta chcące kupić taką właśnie sukienkę, mają do wyboru wiele modeli w przystępnych cenach. Są to zarówno długie do ziemi sukienki na bal studniówkowy z głębokim rozcięciem na nogę, jak również nieco krótsze i bardzo wygodne do tańczenia sukienki sięgające do połowy uda.

A może czarna sukienka studniówkowa?

Mała czarna to klasyka elegancji. Sprawdza się doskonale na każdą okazję, również na bal maturalny. Jeżeli zdecydujesz się na taką sukienkę, to produkt o naprawdę wysokiej jakości będziesz mogła mieć w przystępnej cenie od 200 do 300 złotych. Kupisz w tej kwocie sukienki o różnych krojach i długościach, z koronkami lub bez nich. Czarna sukienka na bal studniówkowy ma wiele zalet. Przede wszystkim będzie można ją wykorzystać jeszcze wiele razy w przyszłości. Jest to uniwersalna propozycja dla wszystkich dziewczyn, które są gospodarne i oszczędnie zarządzają swoimi pieniędzmi, a także nie chcą wydawać ich na przypadkowe i rzadko zakładane ubrania.

Poniżej kilka modeli sukienek studniówkowych w granicach 300zł , modele pochodzą ze sklepu Lejdi.pl

Follow us on: