Polska marka TONNY tworzy stylowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Pasja do tworzenia pięknych opraw oraz fascynacja modnym designem pozwoliła Tomaszowi Urbanowi, założycielowi marki TONNY stworzyć silny polski brand z oprawami korekcyjnymi i przeciwsłonecznymi. Brand istnieje od 2003 roku i oferuje szeroki asortyment produktów z oferty okularowej.

Okulary na przestrzeni lat zmieniają swoje znaczenie. Oprócz aspektu leczniczego i dbania o zdrowie oczu, stały się ważnym elementem stylizacji. W swojej ofercie marka TONNY posiada zarówno modele damskie i męskie, ale również unisex. Uzupełnieniem kolekcji są oprawy przeciwsłoneczne oraz okulary dla dzieci. Przy opracowaniu nowości pracuje szereg designerów i profesjonalistów, którzy dostarczają innowacyjny produkt w najlepszej jakości. Na każdym etapie procesu powstawania opraw TONNY uwagę przykuwa się do detali, używając najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Marka skierowana jest do osób śledzących trendy z działu mody i designu, aktywnych zawodowo oraz towarzysko. To ludzie, którzy dbają o swój wygląd i chcieliby swoimi oprawami podkreślić swój charakter.

Zobaczcie wybrane modele z nowej kolekcji TONNY, a po więcej zajrzyjcie do sklepu internetowego marki. Ceny produktów TONNY zaczynają się od 329 zł.

Follow us on: