Oczyszczanie organizmu z Fivren

Wydaje ci się, że prowadzisz zdrowy tryb życia i twój organizm jest w idealnej kondycji? Masz rację! Wydaje ci się… Nasze organizmy z każdej strony atakowane są przez toksyny. Ich nagromadzenie może mieć fatalne skutki. Warto więc co jakiś czas poddać się całkowitemu oczyszczeniu.

Wpływ toksyn na nasz organizm

Toksyny są właściwie wszędzie – w żywności, wodzie, powietrzu, glebie… Przenikają do naszego organizmu błyskawicznie. Jeśli jest on rzeczywiście w dobrej kondycji to z toksynami stara się – za sprawą licznych mechanizmów obronnych – radzić sobie sam. W jaki sposób? Poprzez skórę, układ pokarmowy, moczowy, a także płuca. Niestety przyszło nam żyć w czasach, gdy toksyn jest tak wiele, że organy odpowiedzialne za oczyszczanie są tak obciążone, że w efekcie nie są w stanie nadążyć z ich wydalaniem. Z czasem podupadamy na zdrowiu. Dlaczego? Bo toksyny powodują niedotlenienie komórek i zaburzają normalne funkcjonowanie organizmu. Zresztą poprzez nasz styl życia – brak aktywności fizycznej, ciągły pośpiech, złe odżywanie, nadmiar leków, brak snu, stres – ułatwiamy toksynom zadanie. Często wręcz zdarza się, że dostarczamy je naszemu organizmowi jak na tacy – oczywiście w sposób nieświadomy, na przykład z jedzeniem czy lekarstwami.

Jak walczyć z toksynami?

Pomyślicie: wszystko się zgadza, ale przecież toksyn nie da się uniknąć. Racja. Niestety problem tkwi w czymś innym – najczęściej lekceważymy sygnały ostrzegawcze, które wysyła nasz organizm. Kiedy więc możemy mieć powody do niepokoju? Gdy odczuwamy przewlekłe zmęczenie, mamy problemy z trawieniem i jelitami, często towarzyszą nam bóle głowy albo nie możemy się na niczym skupić. W takich przypadkach należy zastanowić się nad detoksem. Powinniśmy go przeprowadzać systematycznie – przynajmniej raz w roku – tak, aby wesprzeć działanie poszczególnych narządów i przywrócić naszemu organizmowi naturalny stan równowagi. Jak powinno wyglądać oczyszczanie organizmu? Kluczowym aspektem jest zastosowanie odpowiedniej diety. Powinniśmy przede wszystkim odstawić niektóre produkty – takie jak na przykład kofeina. Poza tym podczas detoksu należy zrezygnować z potraw smażonych, żywności zawierającej dużo sztucznych dodatków, wysokoprzetworzonej, konserwowanej, a także zawierającej dużą ilość cukru. W ich miejsce powinniśmy dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość płynów (najlepiej wodę mineralną), surowe warzywa i owoce, a także kefiry, jogurty naturalne, wyroby pełnoziarniste i sery miękkie. W diecie oczyszczającej nie może zabraknąć pożywnych oraz lekkostrawnych zup. Podczas detoksu pod żadnym pozorem nie można sięgać po żadne używki typu alkohol czy papierosy. Poza tym oczyszczanie organizmu warto usprawnić dodatkowymi środkami, jak na przykład Fivren (www.fivren.com) składający się z trzech produktów o naturalnych składnikach. Zostały one tak dobrane, że stanowią idealne uzupełnienie najbardziej efektywnych diet oczyszczających. Opierająca się na nich kuracja pozwala na oczyszczenie organizmu ze złogów jelitowych, trujących toksyn oraz pasożytów, a także ułatwia wypróżnienie oraz eliminowanie zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki temu poprawia się praca żołądka, jelit, a także nerek. Na dodatek – dzięki idealnie skomponowanym i dobranym składnikom – możemy być pewni, że zrzucimy zbędne kilogramy. Więcej się dowiesz na www.fivren.com

Follow us on:

One thought on “Oczyszczanie organizmu z Fivren

Comments are closed.