Naszyjnik, którego potrzebuje każda kobieta

Czy da się połączyć przyjemność z designem? A i owszem. Projektanci z całego świata prześcigają się na przykład w tworzeniu innowacyjnej biżuterii, która zachwyci potencjalnego odbiorcę. Na rynek weszły minimalistyczne naszyjniki, które mają także funkcję… no właśnie, przekonajcie się sami.

wibrator-naszyjnik-rozowe-zloto-2503-b-1

Na pierwszy rzut oka to piękny, nowoczesny naszyjnik. Jednak kiedy przyjrzymy się dokładniej, okazuje się, że jest to także wibrator. Stworzyli go amerykańscy projektanci ze start-upu Crave. W sprzedaży dostępne są trzy rodzaje Vespera: ze srebra, z 28 karatowego złota i z różowego złota. Wibrator jest zasilany przez port USB. Ponadto pracuje w trzech ustawieniach prędkości, wolnej, średniej i szybkiej. Dodatkowo posiada program pulsacji. Jeśli chodzi o design, naszyjnik pasuje praktycznie do każdej stylizacji, niezależnie od tego, czy idziemy do pracy, na spotkanie biznesowe, czy na wieczorną imprezę. Jak więc widać można używać go, kiedy i gdzie się chce.

Projektując Vespera w głowie miałem ideę pokazania jak cienka jest granica między tym, co prywatne i publiczne, mówi twórca naszyjnika, Ti Chang.

wibrator-naszyjnik-rozowe-zloto-2500-b

O Vesperze mówi się, że jest najzgrabniejszym i najładniejszym wibratorem, jaki kiedykolwiek został stworzony. Taki naszyjnik można kupić w dobrych internetowych sex shopach oraz bezpośrednio od producenta w cenie około 400zł.

Dziewczyny, kupiłybyście taki naszyjnik?

Follow us on:

6 thoughts on “Naszyjnik, którego potrzebuje każda kobieta

  1. Pingback: 43ytr.icu/j/GPoAr
  2. Pingback: albuterol inhaler
  3. Pingback: buy naltrexone
  4. Pingback: buy chloroquine

Comments are closed.