Christian Louboutin x Star Wars to kolekcja butów dla fanek sagi, którą zainspirowały silne bohaterki filmu

Cały świat szaleje od kilku tygodni na punkcie nowej części „Gwiezdnych Wojen”. Według pierwszych doniesień z sal kinowych, „Ostatni Jedi” to jak dotąd najlepsza ekranizacja sagi. Recenzję zostawimy sobie na następny raz, a teraz zaprezentujemy wam dość nietypową rzecz, zaprojektowaną z myślą o fanach „Star Wars”. Jeżeli myślicie, że damska część galaktycznego fandomu jest skazana na wyrażanie swojego uwielbienia dla filmu przez noszenie tych samych ubrań z wizerunkiem bohaterów, co jego męska reprezentacja, tylko w bardziej dopasowanych fasonach, Christian Louboutin jest tu po to, by zmienić zasady gry.

Specjalna kolekcja szpilek Christian Louboutin x Star Wars powstała z myślą o fankach sagi, które wybierają się na uroczystą premierę flmu, ale równie dobrze sprawdzą się podczas każdego innego wyjścia, kiedy chcemy podkreślić, po której stronie mocy stoimy. Każda z par w kolekcji inspirowana jest kobiecą postacią. W zależności od tego czy utożsamiamy się bardziej z wiceadmirał Amilyn Holdo (fioletowe szpilki z satyny), czy z waleczną Rey (sandały w kolorze jej miecza świetlnego ze skórzanym paskiem), możemy wybrać jeden z czterech oryginalnych modeli butów. Fanki Kapitan Phasmy (futurystyczne pantofle przypominające jej zbroję) i Rose Tico (sandały na platformie z dużą satynową wstążką) także znajdą w kolekcji coś dla siebie.

Mimo, że francuskiego projektanta słynnych butów z czerwoną podeszwą i uniwersum „Gwiezdnych Wojen” dzieli z pozoru cała galaktyka, to trzeba przyznać, że nadzwyczaj dobrze udało się uchwycić w projektach charakter bohaterek. Co więcej, aktorki wcielające się w postaci, które zainspirowały kolekcję podpiszą „swoje” pary, które następnie trafią na aukcję charytatywną na charitybuzz.com.

Follow us on: